top of page

Nabídka služeb

LOGO WEB.png
Návštěva u Vás doma

Předporodní příprava na kojení

Poradenství při nošení dětí

Přijedu k Vám domů a pomohu Vám s těžkostmi při kojení v domácím prostředí. 

Jsem zastánce Hands-on poradenství, tzn jemná manuální dopomoc při nácviku optimální techniky kojení.

Poradenství u mne doma

Po dohodě můžete přijet Vy za mnou . Průběh je prakticky totožný, jako poradenství u Vás doma, jen neplatíte cestovné. Nedoporučuji ženám v šestinedělí, jsem pro maximální zachování tzv období hájení, tedy maximálního klidu na sžívání se s miminkem v období šestinedělí.

Poznejte svou laktační poradkyni již v těhotenství! Praktická, teoretická a zážitková příprava na kojení je optimální již v těhotenství. Téma přípravy je vliv porodu na kojení a v ceně kurzu je kniha Praktický průvodce kojením od MAMILA, o.z. a krátký zážitkový film.
Online poradenství

Vhodné jen pro některé obtíže, odpadá možnost Hands-on dopomoci při kojení a zhodnocení vlivu uzdiček na kojení pohmatem. Jedná se o videohovor s názornou ukázkou a slovní dopomocí 

Nošení a kojení dětí jsou vzájemně velmi propojené. Pokud budete chtít, mohu Vás naučit vázat miminko do šátku, pomoci s nastavením nosítka, a zapůjčit nosící pomůcku z mého fundusu.

Podpůrné skupiny při kojení
Podpůrné skupiny na téma kojení a vztahový výchova.  Moderovaný  tematický kruh ke sdílení zkušeností a nabytí nových poznatků. V Hlídárně Nezemě v Odolené vodě, V DDM Praha9- Prosek, a na Mělníku v RC Kašpárek.  Pouze v časech, kdy to umožňuje nákazová situace. Pro více informací sledujte FB stránku.
 
bottom of page