top of page

Úvodní informace k laktačnímu poradenství

Těším se na setkání s Vámi a s Vaším děťátkem.

 

Přečtěte si, prosím, důkladně, tyto informace. Vzhledem k charakteru poradenství při kojení bych Vás ráda dopředu informovala, co můžete očekávat:

  • setkání bude trvat přibližně 60- 90 minut

  • přineste si s sebou všechny údaje o hmotnosti, které máte k dispozici

  • přineste si s sebou všechny údaje o tom, jaké léky berete Vy nebo Vaše děťátko, včetně údajů o dávkování

  • pokud máte propouštěcí zprávu z porodnice a jste ochotna mě do ní nechat nahlédnout, přineste si ji s sebou

  • přijďte společně s děťátkem a velmi ráda uvítám i Vašeho partnera či jiný doprovod

  • přineste si s sebou všechny pomůcky, které momentálně na kojení nebo krmení děťátka používáte. Pokud dokrmujete umělou výživou, přineste si ji s sebou. Vezměte si s sebou také všechny pomůcky na její přípravu a krmení, které používáte. Pokud používáte ostříkané mateřské mléko, vezměte ho s sebou.

  • přineste si s sebou seznam otázek o kojení, které máte

  • je pravděpodobné, že bude během poradenství potřeba, abych se dotýkala Vašeho děťátka, vyšetřila ho, anebo abych se dotkla Vašeho prsu. Pokud je pro Vás důležité zvolit jiný přístup, oznamte mi to při setkání.

  • pokud máte zájem o to, abyste se naučila nosit děťátko v šátku nebo v nosítku, přineste si ho s sebou /napište mi, že ho máte zájem vypůjčit si ode mne

  • většinou je pro dokončení poradenství a pomoc při kojení, potřeba více setkání

Poznámky na závěr:

 

1) Mohu přijet ve všední dny, v některýchh dnech je pravděpodobné, že budu potřebovat přijet s dcerou, které je 6 let (je to klidnější dítě, ovšem zvídavá, jako většina dětí v tomto věku, může se stát, že bude brát do rukou hračky miminka, lézt na jeho hrací deku, hrát si s přítomnými zvířaty, vyžadovat občas mou pozornost, není to tak, že sedí tam, kde ji posadím). Pokud je pro Vás její přítomnost nežádoucí, napište mi to prosím a domluvíme si termín, kdy je ve školce, nebo Vás přesměruji na jinou kolegyni. Toto prosím důkladně zvažte, na reklamace spojené s přítomností dcery nebudu brát zřetel. :) Výjimečně se může stát, že budu muset přijet s dcerou i ve dnech, kdy běžně chodí do školky (vzhledem k epidem. situaci atd.)

 

2) V případě návštěvy v mé domácnosti, prosím, počítejte s výskytem zvířat- kočky a pes (a dcery :) ). Pokud se obáváte alergie, informujte mne o tom a domluvíme se na náhradním řešení.

 

3) Platbu prosím pomocí QR kódu, který Vám vygeneruji na konci poradenství, fakturu dostanete do mailu (pozor, padá do spamu)

4) Den před naším setkáním od Vás potřebuji mít adresu a telefon, stává se, že v některých koutech ČR není zcela spolehlivý signál, a není optimální jet někam, kam neznám přesnou adresu. Proto Vás prosím, o vyplnění Objednávkového formuláře a souhlas s GDPR zde na webu (sekce Nabídka služeb, podsekce Objednávka služeb)

 

5) Pro uplatnění faktury u pojišťoven v ČR, které přispívají na služby LP z bonusových programů, budu potřebovat Vaše datum narození.

Laktační poradenství si můžete nechat proplatit z bonusových programů pro klientky těchto pojišťoven:

 

VZP: až 5000 Kč z příspěvků pro těhotné a maminky

VOZP: až 2000 Kč do 6 měsíců po porodu

OZP: podle počtu získaných kreditů

ZPŠ: až 1600 Kč

ZPMV: až 3000 Kč

ČPZP a RBP na služby LP nepřispívají

LOGO WEB.png
bottom of page