LOGO WEB.png

Aktuality

Události

                                                                                            Milé ženy!

Hlásím, že od 1. do 12.7.2021 mne čeká první dovolená v letošním roce, budu k dispozici omezeně online .

                V době mých dovolených mě zastupuje má nová kolegyně Jana Menčíková . S Janou jsme se poznaly, když jsem jí pomáhala řešit potíže s nepřisávajícím se miminkem, už to bude rok. Má velké osobní zkušenosti, je certifikovaná LP MAMILA, o.s., a je to má kamarádka, takže u ní budete nepochybně v dobrých rukách.

             Mimo tuto dobu jsem vám však k dispozici celou svou duší. Ráda bych opět velmi zdůraznila potřebu a vhodnost přípravy na kojení před porodem. Máloco vás dokáže tak připravit na ten fičák po porodu, tak, jako to dokáže předporodní příprava.

             Chystám se udělat nějaký zvýhodněný balíček předporodní přípravy + 1 návštěvy po porodu, abyste měly jistotu, že bude vše nastaveno v základu optimálně. Je to fajn eliminace rizika potíží s kojením po porodu. Kdo je připraven, není překvapen!

             Mám pro vás v rámci předporodní přípravy moc krásný zážitkový film z dílny našeho odborného garanta, amerického lékaře Jacka Newmana, z prostředí jeho kliniky, na které se věnuje pomoci ženám s kojením. Stojí to za to, pokaždé když ten film vidím, jsem dojatá (a že už jsem ho viděla mnohokrát).

                      Ráda bych vás upozornila, že v současné (prázdninové) době, jezdím na poradenství se svou 4 letou dcerou. . Díky tomu jsou během prázdnin zachovány nižší ceny, od září plánuji ceny poradenství navyšovat úměrně získaným zkušenostem, a průběžnému vzdělávání se.  Pokud s přítomností dcery nesouhlasíte, mohu Vám pomoci najít náhradu- kolegyni, která za vámi přijede místo mne. :)

Aktuální trasy, na které je možné se postupně přidávat jsou: Kladensko- Slánsko, Praha 7,8, Severní Čechy (Litoměřice, Lovosice) a vše na sever od Prahy. Kapacity jsou sice dosti naplněné, ale v případě nutnosti se nějaká skulina najde, tak neváhejte, a napište si o termín na tel. 777585624!

Nadcházející události

  • Piknik k příležitosti Světového týdne kojení (Panenské Břežany)
    Piknik k příležitosti Světového týdne kojení (Panenské Břežany)
    07. 8. 15:00 – 22:00
    Panenské Břežany, Hlavní 11, 250 70 Panenské Břežany, Česko
    Přijměte srdečné pozvání na piknik, který pořádáme v zámeckém parku v Panenských Břežanech. 🙂 Nebude to však odpoledne pouze o jídle, těšit se můžete třeba na panelovou diskuzi o významu dlouhodobého kojení nebo odbornou přednášku o hygieně zoubků u kojených dětí.