LOGO WEB.png

Aktuality

Události

Nadcházející události

 • Předporodní semináře pro maminky i tatínky - Průvodce těhotenstvím II (LP)
  11. 3. 17:45 – 19:15
  Slaný, Na Hradbách 248/4, 274 01 Slaný, Česko
  2.setkání - úvod s Laktační průvodkyní, Slánské PA- průvodce Slánskou porodnicí, organizace při příjmu, porodní plán
 • Podpůrná skupina při kojení a vztahové výchově v MC Lidičky
  08. 3. 11:00 – 13:00
  Lidice, 10. června 1942, 273 54 Lidice, Česko
  Ženský sdílecí kruh pro podporu v mateřství

                                                                                Milé ženy!

     Přeji vám krásný proKojený vstup do roku 2022!

              Jsem velmi vděčná za vaši přízeň, mám velikou radost z každé ženy, která si zavolá pomoc ve chvíli, kdy ji potřebuje, protože pomoc je v dnešní době čím dál tím dostupnější. Jednak tím, že je nás LP stále více, a pokryjeme tedy poptávku po našich službách, již téměř v každém koutu ČR, a také tím, že většina pojišťoven v ČR proplácí služby LP MAMILA, o.z. 

                  Stále se snažím pro vás kontinuálně vzdělávat, praxe a zkušenosti  přibývají jak na běžícím pásu. Pro tentokár jsem se pustila do studia dalšího LP, tentokráte však Látkovacího poradenství, u českého výrobce látkovcýh plen a dámských hygienických pomůcek Breberky. V brzké době tedy ke službám Laktačního a nosícího poradenství, budu nabízet jako  bonus poradenství při látkování žen i dětí. Jejich látkové vložky mám i já ve svém osobním vybavení, tedy vím dobře, s kým spolupracuji, znám kvalitu produktů. 

                   V souvislosti s nástupem do práce v Praze, nabízím čtvrtky a pátky od 10:30 do 14 hodin (začátek poradenství)  poradenskou kapacitu pro ženy z Prahy, na trase metra C v oblasti Roztyly až Kobylisy, se zvýhodněným cestovným 200 Kč.  

Chystané  a nové projekty:

 • Podpůrná skupina při kojení, nošení a vztahové výchově na Mělníku v RC Kašpárek  10-12 hod., jednou měsíčně, viz 

 • Podpůrnou skupina při kojení, nošení a vztahové výchově v Lidicích v MC Lidičky v čase 11-13 hod., jednou měsíčně, výpis událostí zde   

 •  Od začátku roku 2022 probíhají Podpůrné skupiny při kojení v Kralupech nad Vltavou, v Kavárna Rígrovka

 • Pro sledování vyhlášených událostí využijte, prosím, mé FB stránky  

Stále velmi apeluji na  potřebu a vhodnost přípravy na kojení před porodem. Máloco vás dokáže tak připravit na směsici různých (dez)informací o kojení, jako Předporodní příprava na kojení, a proto:

Novinka: Výhodný balíček: předporodní příprava na kojení + 2 setkání po porodu viz 

             Mám pro vás v rámci předporodní přípravy moc krásný zážitkový film z dílny našeho odborného garanta, amerického lékaře Jacka Newmana, z prostředí jeho kliniky, na které se věnuje pomoci ženám s kojením. Stojí to za to, pokaždé když ten film vidím, jsem dojatá (a že už jsem ho viděla mnohokrát).

Aktuální trasy: Mohu dojet kamkoli do hodiny cesty z Panenských Břežan. Dosti četně a pravidelně, se momentálně vyskytuji v oblasti Kladensko- Slánsko, Praha, a Mělnicko. Kapacity jsou momentálně naplněné tak akorát, abych dokázala reagovat průběžně na každou zakázku,  tak neváhejte, a napište si, či zavolejte o termín!