top of page
LOGO WEB.png

Aktuality

Události

Zdravím vás, přátelé! Mám pro vás pár žhavých aktualit:

  •  11.5.2024 se mi narodil syn Matyáš (viz blog a můj porodní příběh).

  • Nadále mám v plánu pokračovat v podpůrných skupinách v Praze- Letňanech (RC Pantoflíček).

  • Od 1.6.2024 jsem nucena zvednout cenu za poskytované služby, neb budu pracovat se svým synem, což vám dává možnost vidět kojení i nošení naživo, s živým figurantem, mnoho potíží s kojením zažitých na vlastní kůži, které jsem s dcerou třeba řešit ani nemusela, tudíž větší schopnost vcítit se, další zkušenosti, které mne velmi obohacují,  ovšem mně přináší omezení v podobě méně zvládnuté práce, a složitější organizace a koordinace práce. Věřím že tato omezená kapacita na live poradenství, přinese mým klientkám více možností a kapacity a podpory  online v mezičase.

  • Též se mi podařilo oživit lokální FB nosící skupinu a realizovat její první sraz:

 

    !Důležité !Připomínám možnost proplácení mých faktur v rámci bonusových programů pro ženy po porodu, které poskytuje většina pojišťoven v ČR (VZP má balíček až 5000 Kč)!

Pro sledování nadcházejících podpůrných skupin, a jiných událostí a aktualit, sledujte prosím mou FB stránku 

                                                                                Milé ženy!

     Tak se námblíží třetí čtvrtina roku 2022 a času na úpravu webu je stále dosti poskrovnu, proto prosím o shovívavost.

              Jsem velmi vděčná za vaši přízeň, mám velikou radost z každé ženy, která si zavolá pomoc ve chvíli, kdy ji potřebuje, protože pomoc je v dnešní době čím dál tím dostupnější. Jednak tím, že je nás LP stále více, a pokryjeme tedy poptávku po našich službách, již téměř v každém koutu ČR, a také tím, že většina pojišťoven v ČR proplácí služby LP MAMILA, o.z. 

                  Stále se snažím pro vás kontinuálně vzdělávat, praxe a zkušenosti  přibývají jak na běžícím pásu. Mám za sebou toho času kolem 800 poradenství, čekají mne do konce roku ještě 4! pokročilé kurzy laktačního poradenství.  Ačkoliv jsou výdaje vysoké a inflace nemilosrdná, rozhodla jsem se v tuto chvíli nezvyšovat ceny za poradenství (cestovné je upraveno již z počátku roku v reakci na nárůst ceny PHM). Stále platí akce na čtvrtek a pátek- Praha 4 cestovné jen 200 Kč, namísto běžných 500 Kč.  Nově jsem se svými kolegyněmi otevřela podpůrnou skupinu na Proseku pro mé Pražské klientky, pro které je obtížné dojíždět kamkoli za Prahu. Pořádám podpůrné skupiny při kojení v tuto chvíli ve 3 lokalitách, a to sice Odolena voda, Mělník, Praha- Prosek. Pro termíny a aktuality, doporučuji sledovat mou FB stránku Dokonalé kojení   

 

Chystané  a nové projekty:

Podpůrná skupina při kojení v Letňanech 

  • Pro sledování vyhlášených událostí využijte, prosím, mé FB stránky   

Stále více a intentzivněji, apeluji na  potřebu a vhodnost přípravy na kojení před porodem. Máloco vás dokáže tak připravit na směsici různých (dez)informací o kojení, jako Předporodní příprava na kojení, a proto:

Novinka: Výhodný balíček: předporodní příprava na kojení + 2 setkání po porodu viz 

             Mám pro vás v rámci předporodní přípravy zážitkový film z dílny našeho odborného garanta, amerického lékaře Jacka Newmana, z prostředí jeho kliniky, na které se věnuje pomoci ženám s kojením, dále praktický nácvik optimálního přisátí na manipulační panence, teoretickou část o tom, kterak kojení začíná porodem, a jak porod kojení ovlivňuje. V balíčku předporodní přípravy dostanete knihu Praktický průvodce kojením, cévku CN-01 a zkumavku, pro případ potřeby dokrmu v porodnici.

Aktuální trasy: Mohu dojet kamkoli do hodiny cesty z Panenských Břežan. Dosti četně a pravidelně, se momentálně vyskytuji v oblasti Kladensko- Slánsko, Praha, a Mělnicko. Kapacity jsou momentálně naplněné tak akorát, abych dokázala reagovat průběžně na každou zakázku,  tak neváhejte, a napište si, či zavolejte o termín!

bottom of page