LOGO WEB.png

Aktuality

Události

                                                                                Milé ženy!

                  Říjen je v plné parádě. S ním přichází  podzim, a v životě většiny z nás nějaké změny. Školka/škola/ práce, bohužel letos i výhled na ne zcela optimální počasí na mé oblíbené kojící pikniky (ani v létě jich letos moc nebylo, což).  V mém případě je zásadní změnou s říjnem nástup do práce odběrové sestry na zkrácený úvazek, a další pokročilý kurz LP v rámci celoživotního vzdělávání.

              Jsem velmi vděčná za vaši přízeň, mám velikou radost z každé ženy, která si zavolá pomoc ve chvíli, kdy ji potřebuje, protože pomoc je v dnešní době čím dál tím dostupnější. Jednak tím, že je nás LP stále více, a pokryjeme tedy poptávku po našich službách, již téměř v každém koutu ČR, a také tím, že většina pojišťoven v ČR proplácí služby LP MAMILA, o.z. 

                  Stále se snažím pro vás kontinuálně vzdělávat, praxe a zkušenosti  přibývají jak na běžícím páse, a já si vždy jen v duchu říkám: kdybych tohle všechno věděla, znala, a uměla, když byla má dcera miminko, sžívání se s ní by bylo o mnoho jednodušší. Proto neváhejte, nechte si svůj počátek života s dítětem, zpříjemnit i Vy, s pomocí LP. Je to bezpochyby hormonální jízda a solidní horská dráha, život s dítětem už nikdy nebude stejný, jako život před ním, a sžívání se jde lépe a rychleji, když vám poradí někdo, kdo to zná a ví. :)

                   V souvislosti s nástupem do práce v Praze, nabízím čtvrtky a pátky od 10:30 do 14 hodin (začátek poradenství)  poradenskou kapacitu pro ženy z Prahy, na trase metra C v oblasti Roztyly až Kobylisy, se zvýhodněným cestovným 200 Kč.  

                Poněkud jsem se rozepsala, tak teď přejděme k nějakým praktickým záležitostem :D

Chystané  a nové projekty:

  • ​Od 21.9.2021. se koná Podpůrnou skupinu při kojení, nošení a vztahové výchově na Mělníku v RC Kašpárek  10-12 hod., a to každý druhý týden od tohoto data 

  • Od 12.10. 2021 spouštím, coby člen MC Lidičky Podpůrnou skupina při kojení, nošení a vztahové výchově v Lidicích v MC Lidičky v čase 11-13 hod., jednou měsíčně, výpis událostí zde   

  •  Plánuji výhledově Podpůrnou skupinu při kojení, nošení a vztahové výchově v Panenských Břežanech . O vývoji si budu informovat na svém FB profilu 

  • Byla jsme přizvána k podílení se, na Souboru seminářů pro těhotné ženy ve Slaném. Popovídat si se mnou o potřebnosti přípravy na kojení, můžete přijít 12.11.2021 od 17:45  

Stále velmi apeluji na  potřebu a vhodnost přípravy na kojení před porodem. Máloco vás dokáže tak připravit na tu hormonální horskou dráhu po porodu, jako je tato příprava a proto:

 

 Novinka: Výhodný balíček: předporodní příprava na kojení + 2 setkání po porodu viz 

             Mám pro vás v rámci předporodní přípravy moc krásný zážitkový film z dílny našeho odborného garanta, amerického lékaře Jacka Newmana, z prostředí jeho kliniky, na které se věnuje pomoci ženám s kojením. Stojí to za to, pokaždé když ten film vidím, jsem dojatá (a že už jsem ho viděla mnohokrát).

Aktuální trasy: Mohu dojet kamkoli do hodiny cesty z Panenských Břežan. Dosti četně a pravidelně, se momentálně vyskytuji v oblasti Kladensko- Slánsko, Praha, a Mělnicko. Kapacity jsou momentálně naplněné tak akorát, abych dokázala reagovat průběžně na každou zakázku,  tak neváhejte, a napište si, či zavolejte o termín!

144359329_465294581291913_2661586270394148644_n.jpg